O nas

Nasz historia

Poradnia psychologiczna Educatio zapewnia opiekę najlepszych specjalistów z dziedziny psychologii, pedagogiki, dietetyki, seksuologii oraz psychiatrii. Podczas wywiadu udzielają szczegółowych wskazówek odnośnie dalszej terapii oraz wsparcia, potrzebnego nie tylko chorym, czy potrzebującym pomocy, ale także ich bliskim. Pomagamy nie tylko odnaleźć wewnętrzną harmonię, ale również wspomagamy leczenie w trudnych zaburzeniach psychicznych. Dzięki naszej fachowej wiedzy oraz doświadczeniu każdy potrzebujący konsultacji psychologicznej, czy psychiatrycznej może otrzymać od nas fachową pomoc oraz diagnozę. Prowadzimy również terapię dzieci i młodzieży, diagnozujemy zaburzenia rozwojowe oraz wspomagamy rodziców w radzeniu sobie z dziećmi zaburzonymi w rozwoju, które wymagają szczególnej troski.

Oferujemy nie tylko nowoczesne metody leczenia, polegające na wprowadzaniu technik relaksacyjnych oraz na szczegółowym wywiadzie z pacjentem, ale również pełną dyskrecję i anonimowość. Dla komfortu naszych podopiecznych uruchomiliśmy również możliwość prowadzenia terapii online, która jest znacznym ułatwieniem, zwłaszcza dla osób z fobią społeczną oraz niepełnosprawnych. Od niedawna wprowadzamy również bardzo skuteczną terapię relaksacyjną, opartą na floatingu. Jest to połączenie relaksacyjnej kąpieli z metodą deprywacji sensorycznej, czyli odcięciem częci zmysłów w celu rozluźnienia i relaksacji.

Nasze placówki można znaleźć m.in. w: Warszawie, Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Łomiankach, Wołominie, Zielonce, Markach, Piastowie, Pruszkowie, Piasecznie i okolicy.

CO TO JEST FLOATING?

Kapsuła floatingowa umożliwia naturalną odnowę ciała i umysłu. Woda ma jedynie 30 cm głębokości i zawiera leczniczy roztwór soli EPSOM, zapewniający odpowiednią wyporność i umożliwia osiągnięcie najgłębszego relaksu. Temperatura wody i powietrza wewnątrz kapsuły jest tożsama z temperaturą ciała, co wywołuje silne wrażenie lewitacji – poczucie unoszenia się. Ciało dryfuje w warunkach całkowitej izolacji zmysłowej od bodźców zewnętrznych. Każdy seans, według zgodnej opinii klientów, to przeżycie absolutnie nieziemskie. Znikają przewlekłe bóle głowy, kręgosłupa, stawów, napięcie mięśni, nadciśnienie, stres, zmęczenie, złe samopoczucie oraz inne schorzenia. Już po kilku minutach odczuwamy działanie i pozytywne efekty z terapii Float Rest®

Więcej